Internāts

Internāts piedāvā:

• Komfortablas istabas ar sbdf2d1ee4b51f61c644854ad278286c2anitārajām telpām
  • Draudzīgu atmosfēru
  • Bērnu pieskatīšanu no pirmdienas līdz piektdienai 24 stundas diennaktī (nepieciešamības gadījumā arī nedēļas nogalēs)
  • Gultas veļas nodrošinājumu
  • Dušas
  • Atraktīvas un daudzveidīgas atpūtas iespējas
  • Sporta aktivitātes mazajā zālē

Audzinātāju darbs no 7.00 – 22.00

Naktsaukļu darbs no 20.00 – 7.30

Internāta sadzīve ir atkarīga no katras personības, kura tajā dzīvo. Kā es protu sadzīvot? Vai es protu savaldīt emocijas un ieklausīties citos, vai protu uzklausīt? 5.-9. klašu skolēni nodarbošanās atrod sportiskās aktivitātēs, piedalās dažādās spēlēs.  Īpaši nepacietīgi otrdienu un ceturtdienu vakarus, kad skolā tiek organizēti sporta pasākumi, gaida 2.-4. klases.

Ieteikums vecākiem – runāt ar saviem bērniem, uzklausīt un samīļot, jo tikai tā iegūsim uzticību un cieņu, ko novēlu visiem vecākiem, skolotājiem un ikvienam skolas darbiniekam.

Vecākā audzinātāja Sandra Sūna

Nepieciešamie higiēnas piederumi dzīvošanai internātā:

• Mazgāšanās piederumi – dušas želeja, šampūns, ziepes, sūklis.
  • Zobu tīrīšanas piederumi – zobu pasta, zobu birste, mutes skalošanas līdzeklis.
  • Apģērba komplekti maiņai – 4 pāri zeķu, apakšveļa, T-krekli, topi, garās bikses, istabas čības (staigāšanai internātā) u.tml.
  • Matu kopšanas piederumi – ķemme, matu gumijas, matu kopšanas līdzekļi.
  • Īpašais aicinājums vecāko klašu meitenēm – nepieciešamā kosmētika tikai personīgai lietošanai.