Ziedi, smaidi, satikšanās prieks – tā varētu raksturot pirmā septembra rītu  Iecavas internātpamatskolā. Svinīgajā līnijā piecpadsmit nedaudz nobijušos pirmīšus ieved devītie, kuriem šis mācību gads ir  pēdējais šajā skolā un visā pamatizglītības ieguves kursā. Sākumskolas skolēni sagatavojuši apsveikuma koncertu, svinīgo uzrunu saka gan Iecavas domes priekšsēdētājs, gan skolas direktore, gan pirmās klases un piekto un devīto klašu audzinātāji. Un šajā brīdī visu sirdis  pukst vienā ritmā, jo pirmais septembris – tie ir svētki visiem.

Vēlāk klašu audzinātāji tiekas klasēs ar saviem skolēniem, bet skolas dārznieces vadībā zaļajā zonā Latvijas kontūras veidā  tiek veidots ziedu paklājs no skolēnu sanestajiem krāsainajiem rudens ziediem.

Un tad pārsteigums visiem tiem, kas ar sportu ir uz “tu”, tātad sporta draugiem un entuziastiem. Skolas sporta laukumā uzstādīti  āra trenažieri!

Vairāk foto